Najdôležitejšie dámy Slovenska oblečú slovenskí dizajnéri

Inaugurácia Zuzany Čaputovej do prezidentského úradu sa bude niesť v znamení slovenskej módy. Róbu pani prezidentky a rovnako aj  odchádzajúcej prvej dámy Martiny Kiskovej totiž navrhnú naši dizajnéri.

 

Martina Kisková, už od zvolenia jej manžela za prezidenta spolupracovala so Slovak Fashion Council (SFC) a rovnako tomu bude aj na najbližšej inauguračnej ceremónii novej prezidentky.

 

“V SFC s radosťou a plným nasadením pokračujeme v rozvíjaní myšlienky prezentácie slovenskej autorskej módy na najvýznamnejších štátnych podujatiach. Sme veľmi radi, že myšlienku podpory práce šikovných ľudí zo Slovenska si pani Čaputová osvojila už počas predvolebnej kampane”, vysvetľuje Dana Kleinert, riaditeľka SFC.

 

Koncept a návrhy odevu pre pani Kiskovú sú v štádiu intenzívnych príprav. Kreatívny tím zostavilo SFC. Ďalšie informácie k dizajnérom a kreatívnemu tímu pre pani Martinu Kiskovú bude SFC poskytovať informácie v priebehu budúceho týždňa po ujasnení detailov.

 

Pre viac info, prosím, kontaktujte: zuzana.bobiková@slovakfashioncouncil.sk alebo 0918 904 676.

 

V prípade záujmu o viac informácií o šatách budúcej pani prezidentky Zuzany Čaputovej, kontaktujte, prosím, jej hovorcu: martin@burgr.sk