Opäť prichádzajú: SFC Showrooms, vol. 14

Na SFC Showrooms nejde len o nerozvážne a rýchle nakupovanie módy. V jedinom pop-up concept store nájdete lokálnu tvorbu módnych návrhárov. Je isté, že tu nájdete premyslený dizajn, ktorý vás nadchne. Zamilujete sa do jedinečných príbehov o každej kolekcii a spoznáte čaro osobného stretnutia so samotnými tvorcami – dizajnérmi.

Slovak Fashion Council (SFC) prinesie už 14. vydanie podujatia SFC Showrooms, ktorého cieľom je podpora a prezentácia slovenských značiek a dizajnérov. “Tvorcovia majú vďaka tomuto formátu možnosť dostať svoju prácu do väčšieho povedomia zákazníkov a tí majú takisto jedinečnú možnosť spoznať a kúpiť si dizajnérsku tvorbu bez toho, aby museli navštíviť jednotlivé ateliéry,” vysvetľuje Zuzana Bobiková z SFC.

Hodnoty SFC Showrooms sú definované ako “Love/ Care/ Sustain”, čiže “miluj/ staraj sa/ podporuj”. Podujatie tak vyjadruje svoj postoj k slovenskej móde, jej zákazníkovi ako aj k filozofii odievania.

V štyroch sekciách: Premium/ Urban/ Menswear a Green Gallery okrem renomovaných slovenských dizajnérov predstavia svoju tvorbu aj mladí absolventi odevného dizajnu, finalisti minulého ročníka súťaže Best Fashion Graduateetické a ekologické slovenské značky.

Kedy: 13. apríl, 12:00 – 20:00

Kde: Bless x NuSpirit, Medená 16., Bratislava

Program a zloženie dizajnérov už čoskoro!

Tešíme sa na vás!

#SFCshowroom #kvalita #pribeh #zazitok #conceptstore #hodnoty #LoveCareSustain #SpoznamDizajnerov #BaviMaOriginal #ViemCoChcem