Open Call - Accelerator Program: Ročný mentoring od Société

Brány nového programu na podporu módy a jej nádejných dizajnérov v strednej Európe sú teraz otvorené! Šesť značiek dostane možnosť zúčastniť sa ročného mentoringového programu a získať tak podporu od významných profesionálov z módneho priemyslu.

Société Fashion Accelerator Program je vedúcou aktivitou organizácie Sociéte (http://societebudapest.com). Ponúka kreatívne profesionálne prostredie na rozvoj módneho talentu v strednej Európe a má pomáhať dizajnérom rásť. Program je plne financovaný organizáciou Société a jej sponzormi. Ponúka biznis mentoring, medializáciu a networkingové príležitosti. Má tak pomocť dizajnérom dosiahnuť vytýčené ciele v ich kariérnych plánoch.

Program je bez poplatkov a je otvorený pre dizajnérov dámskej aj pánskej módy, doplnkov, šperkov aj topánok a ich biznis musí byť primárne umiestnený v Maďarsku, Čechách, Poľsku alebo na Slovensku.

Ako záruka čo najobjektívnejšieho výberového procesu je systém rozdelený na dve kolá. Finálne kolo rozhodne ktorých 6 značiek a dizajnérov získa ročný mentoringový program. Záverečné rozhodnutie urobí komisia v New Yorku. Porota bude zložená zo zástupcov módneho sektora a inštitúcií. Členmi sú Lisa Smilor – executive vice-president CFDA a Eddie Mullon – zakladateľ Fashion GPS.

Prihlášky podávajte do 23 Apríla 2017

Pre viac info kliknite na link nižšie: www.societebudapest.com/accelerator
Alebo pošlite email na: accelerator@societebudapest.com

Komu je program určený a môže sa prihlásiť:

  • značka/ dizajnér musí pochádzať a pôsobiť na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku alebo v Poľsku
  • Značka/ dizajnér musí mať aspoň 3 kolekcie, ktoré boli uvedení na domácom trhu
  • Dizajnér musí mať profesionálny tím. Môže byť platený alebo dobrovoľnícky.
  • Značka musí mať mediálne výstupy z posledného obdobia
  • Dizajnér a jeho tím sa musí zaviazať, že sa bude aj naďalej venovať svojmu biznisu a rozvíjať ho
  • Dizajnér a jeho tím sa musí zaviazať, že bude aktívny na programe a jeho workshopoch a seminároch

accelerator