Pozývame vás na SFC Showrooms vol.13 !

Organizovanie dizajnérskych showroomov patrí medzi jednu z našich dlhodobých aktivít. Na jednom mieste majú možnosť prezentovať svoju tvorbu lokálni dizajnéri a dostať ju tak do väčšieho povedomia zákazníkov, ktorí na druhej strane majú jedinečnú možnosť spoznať dizajnérov a ich tvorbu bez toho, aby museli navštíviť jednotlivé ateliéri.

Keďže sa množstvo dizajnérov a zároveň aj zákazníkov každým rokom zvyšovalo, z čoho máme obrovskú radosť, tak sme sa rozhodli najbližšie showroomy presunúť do väčšieho priestoru v centre mesta. Zároveň tak vznikol aj priestor pre zorganizovanie jednodňového vzdelávacieho a networkingového podujatia  Are you ready for fashion? pre profesionálov z módneho odvetvia.

Trináste vydanie SFC Showrooms bude prebiehať počas piatku 23. a soboty 24. novembra v nádhernom priestore Bless x NuSpirit na Medenej 16. Okrem renomovaných slovenských dizajnérov predstavia svoju tvorbu aj mladí absolventi odevného dizajnu, finalisti minuloročného Best Fashion Graduate a etické a ekologické slovenské značky. Dizajnérske showroomy budú doplnené značkami  lokálnej prírodnej kozmetiky a počas oboch dní sa môžete tešiť na zaujímavý program. K dispozícii bude aj bar a lounge, v ktorom si môžete po nákupe vychutnať skvelú kávu alebo drink. Celkovú atmosféru  spríjemní  inštalácia kvetov a rastlín od Botanical Lab, ktoré si zároveň budete môcť na mieste aj zakúpiť.

Program:

Piatok 23.11.2018 

17:00 – 21:00 LATE NIGHT SHOPPING!

18:00 Oficiálne otvorenie Showroomov a predstavenie spolupráce s Barborou Kubi a magazínom LÁV

Sobota 24.11.2018 

11:00 – 12:00 TALK: O organickej kozmetike s Biorganica.cz a ambasádorkami Sašou Miklášovou a Marikou Beňadik Majorovou

16:00 – 17:00 TALK: Ako sa správne a ekologicky starať o svoje prostredie, odev aj seba s Majou Božovič a značkami Chistee, Malinna a Tefal

Počas celého podujatia sa budete môcť nechať nalíčiť prírodnou kozmetikou od šikovného vizážistu z Biorganica.cz.

Takisto sa budete môcť zapojiť do súťaže o balíček kozmetiky od Biorganica.cz, poukážku do Salónu DNJ a pomôcť nám otestovať beta verziu aplikácie SFC Fashion Map, ako aj odskúšať naparovacie zariadenia od Tefal.

Značky:

Lenka Sršňová
Puojd
Andrea Vonkomerová
MUSA / Katarína Halásová
Zlatica Hujbertová
Petra Weingart
Petra Kovacs

Dana Kleinert
Biela
Terézia Feňovčíková
Pavol Dendis
Cord Decker
Nosene ~ s upcyklovanou kolekciou RENEWALS BY NOSENE
Maja Božovič
Dezert
Silvia Zrebná
OVÁ
Bagbet
Lemur
Ushuaya
Chistee
Mylo
Biorganica.cz
Botanical Lab
NURA

Partneri podujatia: